“ایران مهربان”؛ پویشی برای حمایت از ایتام

پویش ایران مهربان

روابط عمومی خیریه انصارالرسول / پویش “ایران مهربان” حرکتی است مردمی و بزرگ که با هدف حمایت از ایتام و فرزندان محسنین آغاز گردیده است و در این پویش هر خیّر می‌تواند با واریز مبلغی به صورت ماهیانه، در حمایت از فرزندان یتیم و محسنین خود را سهیم کند.

 

آرش رشیدی مدیرعامل خیریه انصارالرسول در گفتگو با خبرنگار خیریه انصارالرسول با اشاره به ضرورت همراهی مردم در این پویش، اظهار کرد: اگرچه به لطف خدا کمک‌های مردمی هر روز به گونه‌های مختلف روانه‌ی مسیرِ خیررسانی به ایتام می‌شود، اما اگر در اجرای این پویش نیز تمام مردم همراه شوند، بخش بسیار زیادی از مشکلات ایتام مرتفع خواهد گردید.

 

دکتر رشیدی با دعوت از آحاد مردم برای حامی شدن، اضافه نمود: امیدواریم مردم از هر صنف و جایگاهی، خود را مکلف بدانند تا برای کمک به ایتام پا پیش گذارده و در طرح‌های این چنینی ورود پیدا کنند. بی شک تمامی ما بایستی برای داشتن جامعه‌ای بهتر به مستضعفان بویژه ایتام و خانواده‌های بی‌سرپرست تلاش کنیم.

 

مدیرعامل خیریه انصارالرسول تصریح کرد: اتفاقا یکی از مهمترین و والاترین اهداف انقلاب اسلامی دستگیری از مظلومان و محرومان و کمک به این قشر از جامعه بود که البته گرچه از همان ابتدای انقلاب قدم‌هایی خوبی نیز در این زمینه برداشته شده است، اما با نظر به مشکلات بسیار زیادی که در این مسیر وجود دارد، حذف فاصله طبقاتی در کشور تاکنون کند پیش رفته و چندان مطلوب نبوده است.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید