7 روش عملی برای کمک به افرادی که بی خانمانی را تجربه می کنند

 

هرگز زمان خوبی برای کمبود سرپناه وجود ندارد، اما بازگشت هوای سرد چالش‌های خاصی را برای افرادی که بی خانمانی را تجربه می‌کنند (بویژه در ایام کنونی زمستان)، ایجاد می‌کند. دیدن شخصی در خیابان در پاییز و زمستان ما را وادار می کند که برای کمک کردن تلاش کنیم. اما دانستن اینکه چگونه می توان بیشترین تأثیر را داشت، می تواند دشوار باشد.

راه‌های بسیار بیشتری برای کمک به افرادی که بی خانمانی را تجربه می‌کنند، به غیر از پول دادن در خیابان وجود دارد، اقداماتی که می‌توانید برای توانمندسازی سازمان‌هایی که برای کمک به افرادی که در خیابان‌ها زندگی طولانی‌مدت دارند، انجام دهید. در اینجا برخی از کاربردی ترین آنها آورده شده است.

1. کارت هایی برای تبلیغ پناهگاه های نزدیک بسازید.

دریابید که چه کسانی خدمات بی خانمان ها را در سطح زمین در حیاط خلوت شما انجام می دهند و خود را با مکان های آنها و هر جمعیت خاصی که به آنها خدمت می کنند آشنا کنید. سپس کارت‌های کوچکی با اطلاعات تماس آن‌ها بسازید و آن‌ها را به افرادی که ملاقات می‌کنید و بدون سرپناه زندگی می‌کنند ارائه دهید.

2. لباس به خصوص جوراب اهدا کنید.

پناهگاه ها همیشه به لباس های نو و با استفاده ملایم، به ویژه وسایل بهداشت شخصی و جوراب نیاز دارند. در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید که کمک مالی می‌کنید و داوطلب می‌شوید هر اقلامی را که دیگران وارد می‌کنند بیاورید.

3- داوطلبانه وقت خود را اختصاص دهید.

اکثر پناهگاه ها یا سازمان های خدماتی برای بی خانمان ها از کمک های فوری شما استقبال می کنند و در بسیاری از موارد کارکنانی دارند که روابط داوطلبانه را تقویت می کنند. در مورد توانایی های خود صادق باشید، خواه یک رویداد باشد یا یک جابجایی منظم در پناهگاه.

4. جمع آوری کمک مالی.

با رسانه‌های اجتماعی و گزینه‌های تأمین مالی جمعی مانند GoFundMe، درخواست پشتیبانی برای یک سازمان یا یک هدف هرگز آسان‌تر نبوده است. با این حال، قدرت رویدادهای جمعی حضوری مانند فروش پخت و پز و کمپین های مدرسه را دست کم نگیرید.

5. در مورد نامزدهای محلی خود تحقیق کنید.

سیاستمداران می‌توانند سیاست‌های جامعه یا شهر شما و سطوح بودجه را برای خدمات بی‌خانمان‌ها و خانه‌های مقرون‌به‌صرفه دیکته کنند. برای یادگیری پیشنهادات نامزدها در مورد بی خانمانی و مسائلی که منجر به آن می شود، وقت بگذارید و از کسانی که ارزش های شما را تکرار می کنند حمایت کنید.

6. در شمارش نقطه در زمان شهر خود شرکت کنید.

وزارت مسکن و شهرسازی، شبکه‌های آژانس‌های خدمات بی‌خانمان‌ها را در بسیاری از شهرها تأمین مالی می‌کند. این آژانس‌ها ملزم به انجام شمارش‌های نقطه‌به‌زمان سالانه یا دوسالانه هستند، که در آن تیم‌های داوطلب در سراسر شهر پخش می‌شوند و سرشماری افراد بی‌خانمان را انجام می‌دهند. این عدد سپس به یک نقطه داده ضروری تبدیل می شود زیرا آن در مورد سطوح بودجه آینده تصمیم می گیرد.

7. بی خانمانی جوانان را به یاد بیاورید.

نوجوانان بدون همراه بی خانمانی را بسیار متفاوت از بزرگسالان تجربه می کنند و شبکه متفاوتی از خدمات نیازهای خاص آنها را برطرف می کند. وقت بگذارید و در مورد پناهگاه های جوانان و سازمان های خدمات بی خانمان در منطقه خود بیاموزید و ببینید که آنها به چه نوع کمک ها و تلاش های داوطلبانه نیز نیاز دارند.

منبع: من برتر – ایوسی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید