کمک به خیریه

پذیرش کمک های مردمی برای پیشبرد امور خیرخواهانه
در ریشه کنی فقر، ما را یاری کنید

موسسه ی خیریه ی انصارالرسول

موسسه ی خیریه ی انصارالرسول (ص) از 45 سال پیش به همت چند تن از بزرگ مردان کرمانی و با تاسی از منویات و تاکیدات حضرت رسول اکرم (ص)، در جهت پشتیبانی همه جانبه از ایتام محصل کار خود را شروع کرده و تا به امروز نیز با قدرت بر عَهد خود باقی مانده است.
با نظر به اینکه این موسسه در طول مدت تقریبی نیم قرن خدمتش، صرفا از کمک های خالصانه مردم بهره گرفته و در این مدت از هیچ کمک دولتی و غیرمردمی استفاده نکرده است؛ از همین رو همیشه توانایی کمک موسسه از کمک هایی مردمی نیرو گرفته است.
به همین دلیل، ضمن تقدیر و سپاس فراوان از تمامی کسانی که در این مدت طولانی همراه و یاور این موسسه بوده اند؛ از عموم هموطنان گرانقدر خود خواستاریم تا با کمک های خود، این موسسه را در خدمترسانی قدرتمندتر به محصلان عزیزی که یاور و کمکی ندارند، مساعدت و پشتیبانی کنند.
لازم به ذکر است که در حال حاضر موسسه خیریه انصارالرسول (ص) در قالب های زیر از شما عزیزان می تواند کمک دریافت کند:

کمک های نقدی

بدین منظور شما می توانید کمک خود را از طریق واریز به حساب شماره 3215039849 یا کارت به شماره 5859-8370-0046-7270 نزد بانک تجارت به نام مؤسسه خیریه انصارالرسول (ص) انجام دهید.
همچنین امکان واریز این کمک از طریق کد USSD با گرفتن شماره زیر نیز امکان پذیر می باشد:

کمک های وقفی

همان طور که این سنت حسنه صدها سال در میان هموطنان عزیزمان (بویژه هموطنان کرمانی) وجود داشته، شما می توانید کماکان با بخشش و اهدای املاک و مستغلات خود (خواه کوچک و خواه بزرگ) به این موسسه، مسیر توانمندی موسسه را در جهت کمک به ایتام محصل هموارتر نمایید.
بی شک با قرار گرفتن موقوفات شما در اختیار این موسسه، این موسسه به عنوان متولی موقوفه ی شما، شایسته ترین استفاده را در کمک رسانی خواهد داشت.
برای اهدای کمک های وقفی خود به موسسه، می توانیید با نمایندگان این موسسه هماهنگ فرمایید:
شماره مستقیم: 034_32534099 یا 034-32518170

کمک های عقیقه، نذری، قربانی

در صورتی که شما این موسسه را در امور عقیقه، نذری، قربانی و امثال اینها شریک و همراه کنید، این موسسه می تواند در تهیه ارزاق و خوراکی شایسته برای روزهای سخت و بی غذای خانواده های بدون سرپرست و نیازمند، بهتر عمل کند.
لازم به ذکر است که این موسسه سالیان متمادی در تهیه سبد غذایی درخور و در شأن خانواده های یاد شده، به بهترین وجه ممکن (در حد توان خود) عمل کرده و خواهان این است که این رویه ی حسنه و خداپسندانه کماکان و با قدرتی بیشتر تداوم پیدا کند.
نشانی و شماره تماس برای هماهنگی امور عقیقه، نذورات و قربانی ها به شرح ذیل می باشد:
نشانی دفاتر
دفتر مرکزی: کرمان، خیابان خواجو، روبروی سه راه مالک اشتر
شماره مستقیم: 034_32534099 یا 034-32518170
دفتر فابریک: کرمان، خیابان میرزا رضای کرمانی، روبروی پمب بنزین
شماره مستقیم: 034-33322939
دفتر مهدیه: کرمان، خیابان شهید بهشتی، داخل کوچه شماره 14، جنب پارکینگ عمومی
شماره مستقیم: 034-32460028

اجناس دسته دوم

همچنین شما می توانید با اهدای اجناس و وسایل قابل استفاده ای که دیگر نیازی بدان ها ندارید، نیاز سایر هوطنان خود را برطرف و دل آنها را شاد کنید.
لازم به ذکر است که موسسه، کلیه اجناس را دریافت و به صورتی اصولی و نظام مند انبار می کند، و روند پخش اجناس در بین خانواده را نیز با مدیریت دقیق و حساسیت بالا انجام می دهد تا این اهدای شما بهترین کمک و بیشترین بهره وری را برای ایتام محصل و خانواده هایشان داشته باشد.
جهت تحویل اجناس خود به این موسسه، می توانید از طریق موارد زیر اقدام کنید:
نشانی انبار مرکزی: کرمان، خیابان خواجو، روبروی سه راه مالک اشتر
شماره مستقیم: 034_32534099 یا 034-32518170

کمک های آموزشی و فرهنگی

با نظر به اینکه توجه به نیازهای آموزشی و فرهنگی ایتام و خانواده های ایشان، از بیش از 1.5 دهه قبل در دستور کار این موسسه قرار گرفته است؛ بهره گیری از توان علمی و مهارت های شما نیز مورد پذیرش این موسسه می باشد.
البته با نظر به حساسیت ویژه موسسه در ارائه آموزش هایی کاملا صحیح و فرهنگ سازی اصولی و سالم؛ در صورت تمایل شما عزیزان به کمک در این زمینه، لازم است تا پیش از آن، رزومه ی علمی و عملی شما مورد تایید بخش فرهنگی موسسه قرار گیرد.
توجه به این مسئله نیز ضروری است که عدم پذیرش برخی از عزیزان برای فعالیت و کمک دهی در این زمینه، به معنی زیر سوال بردن علم و توانایی ایشان نخواهد بود و قطعا این موسسه برای ایشان، علوم و توانایی های آنها احترام ویژه قائل خواهد بود.
شماره تماس های مسئولین این موسسه در امور فرهنگی به شرح ذیل است:
شماره مستقیم: 034_32534099 یا 034-32518170

کمک های فنی

نظر به اینکه برنامه ی این موسسه بهره گیری هر چه بیشتر از کمک های همگی است؛ لذا امروز، این موسسه توان و تلاش بیشتری را معطوف به حوزه ی فضای مجازی کرده است، چراکه معرفی کامل تر موسسه و خدمات طولانی مدت آن در دنیای امروزی، بدون بهره گیری از روش های نوین ارتباطی چندان میسر نیست.
از همین رو؛ با نظر به اینکه شناساندن هر چه بهتر موسسه به جهانیان، نیازمند امور فنی همچون طراحی سایت، معرفی موسسه در شبکه های اجتماعی، امور تولید محتوی و … می باشد؛ از آن دسته از عزیزان متخصصی که مایل به کمک در جهت بهبود این امر مهم هستند نیز دعوت به عمل می آید.
لازم به ذکر است که تاکنون نیز تمامی امور فنی این سایت و سایر فعالیت های موسسه در فضای مجازی با کمک های متخصصین خیّر صورت گرفته است؛ و در راستای راه اندازی سایت و یا هر یک از قدم های دیگر در این حوزه، از کمک هایی که برای هزینه کرد در جهت امور ایتام دریافت شده، استفاده نشده است.
اما، با این وجود؛ کمک های نقدی شما عزیزان برای صرفِ این امر نیز مطمئنا می تواند در دراز مدت بازخورد بسیار بهتری را برای ایتام به همراه داشته باشد و موسسه نیز از آن استقبال می کند.
شماره تماس های مسئولین این موسسه در امور فنی و فضای مجازی به شرح ذیل است:
شماره مستقیم: 034_32534099 یا 034-32518170