9 راه برای کمک به فقرای جهان

 

راه هایی برای کمک به فقرا

آیا می خواهید چند راه آسان برای کمک به فقرای جهان بدانید؟ خوب، در اینجا 9 راه ساده برای کمک به فقرای جهان وجود دارد، که اغلب می توان بدون نیاز به ترک خانه انجام داد!

1. اهدا کنید

یکی از سریع‌ترین و واضح‌ترین راه‌ها برای کمک به فقرای جهان اهدای کمک به امور خیریه است. برای کمک مالی به خیریه انصارالرسول می‌توانید از اینجا وارد وب‌سایت رسمی خیریه بشوید.

2. به خود اطلاع دهید

این یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای کمک به فقرای جهان است، و همچنین به شما کمک می‌کند تا کارهای دیگر را به طور مؤثرتری انجام دهید. اساسا، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از مسائل مطلع باشید. به آنچه در کنگره می گذرد توجه کنید و رویدادهای مرتبط با فقر را مطالعه کنید. شاید تعجب کنید که بفهمید فقر در چند سال گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است. در واقع، در 20 سال گذشته، افراد مبتلا به سوءتغذیه در جهان 50 درصد کاهش یافته است. امید به زندگی نیز 1/3 افزایش یافته است.

3. ایجاد همهمه‌ها/افزایش آگاهی

اکنون که تحقیقات خود را انجام داده اید، می توانید از اطلاعات جدید خود به عنوان ابزاری برای ایجاد سر و صدا یا افزایش آگاهی اطرافیان خود استفاده کنید. اگر به فقرای جهان اهمیت می‌دهید، می‌توانید مطمئن باشید که دیگران نیز این کار را می‌کنند، اما ممکن است از اینکه چگونه می‌توانند کمک کنند بی‌خبر باشید. می توانید اطلاعات سازمان های مختلف مبارزه با فقر را با همکاران، خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید (به 1. کمک مالی برای ایده ها مراجعه کنید). همچنین می‌توانید با برنامه‌های رادیویی تماس بگیرید، برای سردبیران بنویسید، در مورد علت به صورت محلی صحبت کنید، ایده‌هایی را برای رسانه‌ها ارسال کنید، یا هر چیز دیگری که ممکن است ایده کمک به فقرای جهان را در خط مقدم بینش و افکار مردم قرار دهد.

4. رسانه های اجتماعی

اخیراً، رسانه‌های اجتماعی به یکی از شگفت‌انگیزترین راه‌هایی تبدیل شده‌اند که یک فرد می‌تواند به فقرای جهان کمک کند (در میان سرمایه‌گذاری‌های دیگر). شاید این ساده ترین راه برای کمک نیز باشد. بسیاری از رهبران کنگره (اعضای کنگره شما) صفحات فیس بوک، توییتر یا وب سایت دارند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یا در صفحات آنها پست بگذارید تا ایده کمک به فقرای جهان را مطرح کنید، یا خودتان در مورد مسائل مختلف پست بگذارید. همچنین، شما به راحتی می توانید بسیاری از سازمان های مختلف از جمله پروژه بورگن را دنبال کنید و آنها را ریتوییت کنید یا در فیس بوک یا وب سایت های دیگر درباره آنها پست کنید. به طور کلی، صدای شما شنیده خواهد شد. (رسانه های اجتماعی کنگره را می توانید اینجا و اینجا بیابید). (همچنین ما را در توییتر دنبال کنید!)

5. سیاسی شوید

اگرچه می‌توانید با کنگره تماس بگیرید یا در صفحات فیس‌بوک آنها پست بگذارید، راه‌های دیگری برای کمک به فقرای جهان و «سیاسی شدن» وجود دارد. اگر مایل هستید، همیشه می توانید با کارکنان کنگره جلسه ای ترتیب دهید تا به آنها بگویید به چه موضوعاتی (مانند کاهش فقر جهانی) علاقه دارید. همچنین می توانید اطرافیان خود را بسیج کنید. فقط دعوت یک نفر به کنگره تفاوت ایجاد می کند، اما اگر چندین نفر در یک منطقه در مورد یک موضوع و در همان زمان با کنگره تماس بگیرند، تأثیر بیشتری خواهد داشت. در نهایت، می‌توانید کنگره «سگ پرنده» را انتخاب کنید، به این معنی که به جایی بروید که قانون‌گذار صحبت می‌کند و به طور عمومی در مورد فقر از آنها بپرسید (به عنوان مثال، «برای کمک به فقر چه می‌کنید؟» یا «آیا از کمک به کاهش فقر جهانی حمایت می‌کنید؟» ؟”، و غیره).

6. جمع آوری کمک های مالی

یکی دیگر از راه های کمک به فقرای جهان، جمع آوری کمک های مالی است. با افراد مربوط به سازمان های مختلف تماس بگیرید تا به آنها کمک مالی کنید یا از سایت هایی مانند Crowd Rise برای راه اندازی کمپین استفاده کنید. همچنین می‌توانید در ماراتن‌ها شرکت کنید یا به موفقیت‌های دیگری به عنوان راهی برای جمع‌آوری پول بپردازید، تا زمانی که از مردم بخواهید حامی مالی شما باشند. همچنین می توانید به جای دریافت هدایایی برای تولدها، عروسی ها یا رویدادهای دیگر، به موسسات خیریه مختلف کمک بخواهید.

7. یک مصرف کننده با علت باشید

یکی از راه‌های شگفت‌انگیز برای کمک به فقرای جهان صرفاً مصرف‌کننده بودن یا خریدار چیزی است. این را می توان با خرید محصولات از وب سایت هایی که بخشی از درآمد خود را به امور خیریه اهدا می کنند، یا از سازمان های غیرانتفاعی که پیراهن یا سایر کالاها را برای کمک به این هدف می فروشند، انجام داد.

8. رویدادها را ترتیب دهید

یکی از راه‌های سخت‌تر برای کمک به فقرای جهان، ترتیب دادن رویدادهاست. البته، لازم نیست خیلی سخت باشد: می‌توانید مهمانی‌هایی (یا ماراتن‌های فیلم/نمایش تلویزیونی با دوستانتان!) داشته باشید و 30 هزار تومان (کمک مالی پیشنهادی) برای شرکت در آن داشته باشید. این کار را می‌توان با داشتن زندگی عادی انجام داد. ، اما به کمک خیریه اضافه می شود تا همه بتوانند مشارکت کنند. از سوی دیگر، می‌توانید رویدادها یا مهمانی‌های مبتنی بر فقر را نیز با هدف افزایش آگاهی در مورد فقر و بحث در مورد مسائل آن برگزار کنید. در نهایت، می توانید یک رویداد “غیر رویدادی” داشته باشید، که در آن به جای بیرون رفتن در آن شب، همه مبلغ مشخصی را اهدا می کنند و در آنجا می مانند.

9. داوطلب شوید

در نهایت، یکی از دشوارترین (اما مسلماً پر ارزش ترین) راه ها برای کمک به فقرای جهان، داوطلب شدن است. این می تواند موارد مختلفی را شامل شود: داوطلب شدن برای یک کمپین سیاسی، داوطلب شدن برای یک سازمان غیرانتفاعی، داوطلب شدن برای جنبشی برای مبارزه با فقر یا گرفتن یک دوره کارآموزی. من شخصاً کارآموز پروژه بورگن هستم. من پولی دریافت نمی کنم، اما به رساندن پیام به دنیا کمک می کند. به طور کلی، می‌توانید فرصت‌های داوطلبانه را به صورت آنلاین (مثلاً از طریق ایده‌آلیست) پیدا کنید، اما فرصت‌های محلی نیز وجود دارد که اگر در اطرافتان بپرسید، ممکن است در دسترس باشند.

منبع: من برتر – ایوسی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید