چگونه یاور یتیمان باشیم؟

یتیم

موسسه خیریه انصارالرسول (ص) کرمان فعالیت خود را از سال 1353 شمسی (1974 میلادی ) با تاسی از شیوه‌ی اهل‌بیت (ع) با حضور جمعی از فرهیختگان و معتمدین کرمان و با هدف یاری رسانی حداکثری به کودکان یتیم، بی‌بضاعت و نیازمند، به صورت رسمی آغاز نمود.

و اگرچه تفکر کمک به ایتام ابتدا حد و مرز شهر کرمان را در بر می‌گرفت اما به لطف خدا خیلی زود این هدفِ مقدس مورد استقبال بسیاری از هم‌استانی‌های عزیز قرار گرفت و در حال حاضر این موسسه مفتخر است اعلام کند طی مدت 48 سال خدمت صادقانه‌ی خود توانسته ده‌ها هزار کودک و نوجوان یتیم و نیازمند را با همراهی و کمک مداوم خیرینی که به اهداف موسسه اعتقاد داشته‌اند مورد حمایت مادی و معنوی خود قرار دهد و امروز نیز چه به صورت مستقیم و چه غیرمستقیم بیش از 5000 یتیم را تحت تکفل و سرپرستی خود داشته باشد.

بی‌شک این امر تنها و تنها با حضور تک تک شما خیرین عزیز و ارجمندی به انجام رسید و می‌رسد که همیشه و در همه‌جا با تفکر خداپسندانه‌ و بشردوستانه‌ی خود، همراه و یاور این موسسه بوده‌اید و می‌باشید.

امید است همچون همیشه، باز هم بتوانیم لبخندی شیرین را بر لب‌های کودکانِ دردمند و چشم انتظار بیاوریم و امید آنها را در کورسوی سختی‌ها و انتظارها دوچندان کنیم.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید