چگونه خیریه انصارالرسول به ایتام کمک می‌کند

کودکان بی سرپرست که از تحصیل بازمانده اند

موسسه خیریه انصارالرسول برای کودکان یتیم و همچنین با رعایت شرایطی، برای کودکان رها شده و سایر کودکان آسیب‌پذیر خانواده‌ای پرمحبت و پایدار را ایجاد می‌کند.

 

رویکرد جامع ما

ما با 48 سال تخصص، یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین نهاد‌های غیردولتی هستیم که به مراقبت از کودکان یتیم و نیازمند اختصاص دارد.

رویکرد جامع ما نیز جلوگیری از رها شدن کودکانِ یتیم، ارائه‌ی مراقبت‌های طولانی مدت از آنها و توانمندسازی این کودکان و خانواده‌های ایشان برای دستیابی به پتانسیل کامل است که به لطف خدا تاکنون و در مدت تقریبی نیم قرن زندگی ده‌ها هزار کودک و خانواده را متحول نموده‌ است.

 

جلوگیری‌ها

این خیریه کمک‌های کوتاه‌مدت و راهنمایی‌های بلندمدت را برای تقویت خانواده‌های بی‌سرپرست ترکیب می‌کند تا بتوانند بهتر از فرزندان خود مراقبت کنند و از آنها در برابر کار کودکان، دوری از تحصیل‌شان و سایر تهدیدات برای امنیت آنها محافظت کنند.

 

مراقبت بلندمدت

تعلق داشتن به یک خانواده به این معناست که احساس امنیت کنید تا خودتان باشید و آزادانه درباره آینده خود رویاپردازی کنید. کودکانی که فاقد مراقبت خانوادگی هستند می‌توانند بخشی از یک خانواده جدید در یکی از نمایندگی‌های ما شوند.

 

توانمندسازی

ما تا حد امکان نوجوانان و جوانان یتیم را برای موفقیت آماده می‌کنیم. برای افزایش قابلیت اشتغال جوانان و باز کردن پتانسیل کامل آنها؛ این خیریه آموزش، توسعه مهارت‌های زندگی، آموزش حرفه‌ای و کارآفرینی، توسعه‌ی مهارت‌های نرم، دسترسی به دوره‌های کارآموزی، مشاوره و غیره را ارائه می‌دهد.

 

ساختمان حرکت

انصارالرسول مدافع حقوق، صداها و زندگی کودکان است. ما با تمامی خیرین و دلسوزانِ ایتام برای پیشبرد طرح‌هایی که به این کودکان و خانواده‌های‌شان کمک می‌کند و افزایش آگاهی در مورد حقوق کودکان و مسئولیت‌های اطرافیان‌شان کار می‌کنیم.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید