اعلام آمادگی جهت دریافت نظرات ارزنده‌ی خیرین به منظور کمک به کودکانِ نیازمند

همیاری

تقریباً از هر ده کودک در دنیا یکی از آنها کودک کار است. آماری خیریه کننده و البته کاملا تاسف برانگیز که لازم است همه‌ی ما در آن دقیق شویم.

و اگرچه از سال 2000 تا مدتی پیش تعداد کودکانِ کار حدود 94 میلیون نفر کاهش یافت، و این موضوع نوید دهنده‌ی تغییراتی نسبتا مطلوب در روند کودکان کار بود؛ ولی با شیوع ویروس منحوس کووید 19 شاهد افزایشِ مجدد شمار کودکان کار قرار گرفتیم. و این موضوع بسیار ناراحت کننده است.

ضمن اینکه پیش‌بینی می‌شود با مشکلات اقتصادی ناشی از این بیماری، با رشد فزاینده‌ی این پدیده مواجه شویم. پس ضرورت توجه به این موضوع مهم بسیار بیشتر از قبل شده است.

سازمان ملل متحد در چشم انداز توسعه پایدار خواستار پایان کار کودکان در همه اشکال آن تا سال 2025 است. اما جامعه جهانی چگونه می‌تواند به طور محکم در جهت حذف کار کودکان گام بردارد؟

 

خیریه انصارالرسول با وجود بهره‌گیری از کارشناسان خبره و مجرب در روند بررسی مشکلات پیش روی کودکانِ آسیب دیده‌ی اجتماعی و تحلیل روند حذف سرچشمه‌های رشد دهنده‌ی این مشکلات؛ آمادگی دریافت هر گونه نقطه‌ نظر سازنده از سوی شما خیرین گرامی را داراست.

شما می‌توانید علاوه بر ارسال نظرات ارزنده‌ی خود از طریق همین وب‌سایت (تنها وب‌سایت رسمی خیریه)؛ همه روزه به صورت حضوری یا تلفنی از ساعت 7.5 الی 17 با خیریه نیز در ارتباط باشید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید