شروع احداث سرویس بهداشتی عمومی در رودبار جنوب

به گزارش خبرنگار خیریه انصارالرسول (ص)، امروز نماینده‌ی این خیریه خبر از خرید بلوک و مصالح برای احداث یک باب سرویس بهداشتی عمومی در شهرستان رودبار جنوب داد.

اصغر پرسه با به شرایط نامساعد بهداشتی در برخی از مناطق محروم شهرستان گفت: متاسفانه به دلیل محرومیت قابل توجه نیازمندان این منطقه، برخی از آنها حتی از داشتن سرویس بهداشتی محروم هستند که این مسئله به معضلی بزرگ برای ایشان بدل شده است.
وی ادامه داد؛ اما به همت خیریه انصارالرسول و کمک‌های این خیریه، سرانجام شرایط جهت شروع به احداث یک سرویس بهداشتی محیا شد و کمک‌های خیریه منجر به تهیه بلوک و مصالح مورد نیاز برای این امر مهم شد.

همچنین نماینده خیریه انصارالرسول تصریح کرد؛ اگرچه این حرکت، قدمی بسیار خوب برای کمرنگ کردن یکی از معضل‌های نیازمندان و ایتام رودباری بوده است، اما متاسفانه به دلیل کثرت مشکلاتِ ناشی از محرومیت سبب شده که این تنها گوشه‌ای از مشکلاتی باشد که قدم‌هایی برای حذفش برداشته شده است. و قطعا در کنار موضوع محرومیت، مسئله‌ی فقدان سرپرست نیز، مسئله‌ای است که مشکلات ایتام را دوچندان می‌کند.
از همین قطعا کمک‌های خیرخواهانه‌ی عمومِ مردم، خواه کوچک و خواه بزرگ می‌تواند ابزاری عالی برای مقابله با خیلِ کثیر مشکلاتِ این مناطق باشد.

 

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید