بازدید نمایندگان خیریه انصار الرسول (ص) کرمان از مددجویان شهر گلباف

به گزارش روابط عمومی خیریه انصارالرسول (ص)، صبح امروز جناب آقای قاسم حسنی، نماینده و عضو هیئت مدیره این خیریه به همراه سرکار خانم محمدزاده مسئول واحد مددکاری و جمعی از همکاران خیریه به منظور بررسی وضعیت مددجویان خیریه در شهر گلباف، از این شهر و توابع آن دیدن نمودند.

در این بازدید که از ساعت 7:30 صبح و از روستای جوشان آغاز شده و به شهر گلباف ختم شد، وضعیت معیشتی 30 خانواده‌ی تحت پوششِ این خیریه مورد بررسی قرار گرفت و در این سرکشی، سرکار خانم زاهدی، مسئول دفتر واحد گلباف نیز برای دریافت گزارشی هر چه کامل‌تر با نمایندگان خیریه همراه بود.

 

 

گفتنی است واحد گلباف از سال 1389 و با اهدای ساختمان دفترِ فعلی این واحد توسط پدر آقای رضا مهدی زاده (مدیر واحد گلباف) آغاز به کار نموده است که از آن زمان تاکنون 101 نفر مددجو تحت پوشش این واحد قرار گرفته است، و سرکشی مذکور نیز به منظور بهبود شرایط مددجویان و خانواده‌های ایشان، بوده است.

لازم به ذکر است، برنامه‌ی جدید سرکشی‌های از مناطق تحت پوشش خیریه، طبق تصمیمِ آقای دکتر آرش رشیدی, مدیر عاملِ خیریه انصارالرسول بوده که براساس این تصمیم قرار است ضمن سرکشی و بازدید از وضعیت مددجویانِ خیریه، تحقیقی میدانی از کل استان کرمان به منظور برنامه‌ریزی‌های دقیق‌تر صورت پذیرد.

 

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید