تداوم کمک‌رسانی خیریه انصارالرسول (ص) به ایتام راوری

شهرستان راور

امروز آقای محمد خواجویی راوری خبر از دریافت سبد غذایی جدیدِ مددجویانِ راور از خیریه‌ی انصارالرسول (ص) داد و گفت؛ به همت مسئولینِ خیر و خدوم این خیریه، یک بار دیگر، کمک‌های ویژه‌ی مددجویان شهرستان راور به دست ایشان رسید.

 

نماینده‌ی خیریه انصارالرسول (ص) در راور ادامه داد، در حال حاضر تعداد 63 مددجو در راور وجود دارد که کمک‌های ماهیانه‌ی خیریه موجب رونق در روند زندگی آنها شده است.

 

این خیّر راوری با اشاره به اقلام دریافتی از خیریه‌ی انصارالرسول (ص) خاطرنشان کرد؛ به لطف خدا هر ما در سبد غذایی مددجویان مقدار مناسبی گوشت، برنج و مواد خوراکی مورد نیاز دیگر است، که این البته کمک‌های خیریه با این اقلام و سبد غذایی محدود نمی‌شود.

 

آقای خواجویی اضافه کرد؛ در حال حاضر علاوه بر کمک‌های غذایی، کمک‌های دیگری همچون پرداخت مبالغ نقدی (به فراخور نیاز هر مددجو)، کمک هزینه تحصیل و تهیه لوازم التحریر، جوایز و هدایایی در ایامِ خاصِ سال و … نیز به مددجویان اهدا می‌شود که الحمدالله تاکنون مددجویان نیز از این کمک‌ها رضایت کامل داشته‌اند.

همچنین با پیگیری‌های صورت گرفته‌ توسط خیریه و همکاری خیرخواهانه‌ی آموزش و پرورش استان، در حال حاضر مددجویان از پرداخت شهریه مدارس نیز معاف می‌باشند.

 

این فعال فرهنگی افزود؛ علاوه بر کمک‌های مادیِ یاد شده، خیریه همیشه در جهت همراهی با مددجویان جهت بهبود روند زندگی، کمک‌های غیرمادی همچون ارائه‌ی آموزش‌های تربیتی، خدمات مشاوره‌ای رایگان، حمایت‌های معنوی از مددجویان و … را نیز در دستور کار خود داشته و دارد که این موضوع نیز اهمیت ویژه‌ای در رشد مددجویان و کاهش آلام و مشکلات ایشان دارد.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید