خیریه انصارالرسول (ص) آماده دريافت زكات فطريه روزه داران است

دریافت نذورات

به گزارش روابط عمومی خیریه انصارالرسول (ص)، امروز آقای دکتر رشیدی مدیرعامل خیریه انصارالرسول (ص) از آمادگي کامل اين موسسه در آستانه عيد سعید فطر براي دريافت زكات فطريه خيرين و توزيع آن بین ایتام و خانواده‌های نیازمند خبر داد.

 

آرش رشیدی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات هموطنان گرامی، فرا رسیدن عید سعید فطر را پیشاپیش تبریک گفت و ادامه داد؛ اگرچه ماه مبارک، فرصتی مغتنم برای تهذیب نفس و پالودن جسم از هر گونه پلیدی بود، اما این فرصت کم نظیر رو به اتمام است؛ با این حال، هر یک از ما می‌توانیم با بهره‌گیری از شیوه‌های ستوده‌ای همچون خدمت به خلق خداوندِ متعال، مانع از قطع بهره‌های معنوی برای خود شویم.

 

مدیرعامل خیریه انصار با تاکید بر اهمیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی تصریح کرد؛ اگرچه وجود کرونا در این ایام موجب شده تا روند کمک‌رسانی به افراد نیازمند مقداری با مشکل مواجه شود؛ اما تدابیری که این خیریه برای کمک‌های حضوری به ایتام و نیازمندان ترتیب داده است، موجب شده که هم محدودیت‌های موجود مانعی برای امر خدمت‌رسانی نباشد و هم مسیر کمک‌ تمامی خیرین نیز هموار باشد.

 

وی ادامه داد؛ بدین منظور، کافی است خیرین کمک‌های نقدی و یا حتی کمک‌های غیرنقدی خود را به خادمینِ فعال در خیریه انصارالرسول تحویل دهند، و این خیریه نیز به همراه تجربه‌‌ی بالا و سابقه‌ی بسیار طولانی در امر خدمت‌رسانی، تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا کمک‌های شما به بهترین نحو ممکن به نیازمندان واقعی برسد.

 

دکتر رشیدی بار دیگر بر اهمیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرد و افزود؛ خیرین محترم می‌توانند به منظور جلوگیری از هرگونه شیوع بیماری در بین مردم بویژه عزیزانشان، با واریزهای نقدی به حساب‌های رسمیِ خیریه‌ی انصارالرسول، ضمن تداوم خیررسانی به نیازمندان، با پیش گرفتن شیوه‌ی کمک غیرحضوری، این موضوع مهم را نیز به خوبی رعایت کنند.

بدین منظور شما می‌توانید مبالغ مربوط به نذورات، عقیقه و … را به کارتِ شماره 7270-0046-8370-5859 نزد بانک تجارت (به نام موسسه خیریه انصارالرسول) واریز نمایید.

 

مدیرعامل انصارالرسول (ص) با اشاره به امکان پرداخت غیرحضوری زکات فطریه و کفاره‌ها، خاطرنشان کرد: تمامی عزیزانِ روزه‌دار می‌توانند برای سهولت در پرداخت زکاتِ خود و یا کفاره‌هایشان و همچنین دوری از هر گونه اقدام فیزیکی که بر نشر بیشتر ویروس کرونا دامن می‌زند، نسبت به واریز مبالغ زکات و کفاره‌ی خود و خانواده خود به حساب‌های خیریه انصار که صرفا برای مصارف زکات و کفاره افتتاح شده‌اند، اقدام نمایند.

زکات فطریه:
کارت شماره‌ی 9438-9901-9975-6037، نزد بانک ملی – به نام خیریه انصارالرسول

کفاره:
کارت شماره‌ی 0891-1190-7211-0541، نزد بانک رسالت – به نام خیریه انصارالرسول

 

خیریه انصارالرسول

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید